E-shop Napište nám

Nevíte si rady? Potřebujete poradit?

Odeslání zprávy. Všechna pole označená (*) jsou povinná.

Jan Široký (Řezník)

Ahojky, tak tohle jsem já, jeden ze zakladatelů Sidecar clubu Praha.

Něco málo o mě: narodil jsem se 16.6.1980 v Praze. Jo a k mé přezdívce proč se mi říká řezník: asi proto, že jsem... Jo taky někdy mám přezdívku Prcek, ale to se svými 169 centimetry opravdu nechápu :). S motorkami jsem začal celkem pozdě. Svojí první motorku jsem si koupil až v 17 letech. Byla to ČZ 250 r.v.1962, typ 455. Koupil jsem jí za 2000 a tomu odpovídal i její stav. Než jsem motocykl uvedl do funkčního stavu, tak jsem nad ní strávil hodně dnů i nocí. Potom jsem si koupil motocykl Jawa 634. Motocykl byl z částí přestaven na Trampa.

Mým snem bylo vždy pořídit si sidecar.A tak když jsem dostal nabídku na výměnu motocyklu Jawa Tramp za Jawu 350, typ 354 se sidecarem Velorex 560, tak jsem ani chvíli neváhal. Přičemž asi za rok a půl na to jsem koupil zpátky Trampa a začala velká přestavba a připojování sidecaru Velorex 700. V roce 2001 vznikla myšlenka založit sidecar club. A "netrvalo dlouho" a sidecar club byl v roce 2003 oficiálně na světě. A takhle nějak vypadal můj dosavadní život, který se od mých sedmnácti hodně změnil a dnes už pokračuje jedním směrem a to je sidecar.

Tak zatím lidičky a budete-li mít nějaký dotazy tak pište na Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.

Pochlubit se musím
Koupání je paráda
Já při důležitém jednání
Foto do ročenky
Můj vozový park
9
Cesta za sněhem
Cesta za sněhem
Tak to jsem já a můj kamarád ŽIŽI
To byl macek co? :)
16
Tak takhle vypadám většinu času
Ahoj všichni
Maturitní fotka jéééé
Umím i šlapat, ale je to hrůza. Motor je motor
Ten čmelák byl svině